26. september 2014

Keskkonnahariduse konverents 16. oktoobril Pärnus


Selleaastane keskkonnahariduse konverents toimub siiski Pärnus, 16.oktoobril, Pärnumaa kutsehariduskeskuses. Meil veab!

Selleaastastel keskkonnahariduse konverentsidel keskendutakse energiakasutuse teemadele: milleks ja kui palju me energiat kulutame, kuidas loomad energiat säästavad ja mida on inimesel neilt õppida, kas prügi on kütus, tooraine või kasutu rämps, mis on toiduenergia ja palju muud. Konverentsid toimuvad Pärnus, Haapsalus, Tartus, Tallinnas, Väimelas ja Jõhvis.
Konverentsi töötubades antakse praktilisi soovitusi, mil moel kodus, kontoris ja koolis energiat kokku hoida või kuidas arvutada, kui palju kulub põlevkivi näiteks ühe liitri vee keetmiseks. Huvilised saavad kätt proovida lihtsamate energiateemaliste katsete läbiviimisel ja päikesepaneeli valmistamisel. Töötoas tutvustatakse ka internetipõhiseid energiateemalisi õppematerjale ja palju muud huvitavat.
Konverentsile oodatakse osalema keskkonnahariduse valdkonnaga seotud inimesi: kooli- ja lasteaiaõpetajaid, koolide ja koolieelsete lasteasutuste juhte, keskkonnahariduskeskuste ja muuseumide töötajaid, haridusametnikke ja kõiki huvilisi, kes soovivad end paremini kurssi viia energia säästmise võimalustega.
Konverentsil osalemine on tasuta, osalemiseks tuleb valida endale sobiv konverentsipaik ning registreeruda

NB! Pärnu keskkonnahariduse konverentsi päevakava ja registreerumine: http://keskkonnaharidus.publicon.ee/ee/parnu-konverents/
Teine võimalus samale leheküljele jõudmiseks on: Vali www.keskkonnaamet.ee, lehekülje all ääres on bänner "Keskkonnahariduse konverentsid".


Päikest!
Merike  Palginõmm
keskkonnahariduse spetsialist
keskkonnaamet
53404486

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar