12. september 2011

Tervise Arengu Instituudi konkurss "Söögivahetund"

Tervise Arengu Instituut (TAI) kutsub taas Teie kooli õpilasi osalema üleriigilisel loovtööde konkursil „SÖÖGIVAHETUND“, mille tänavune teema on „Kui mina oleksin koolikokk“.

Kas käid alles algkoolis, oled põhikoolis või jõudnud juba gümnaasiumisse -  tee valmis lahe joonistus ja visualiseeri oma silmade läbi huvitav pilt paberile. Kui Sa pole siiski pliiatsi ja paberiga „sina“ peal, aga oskad hästi käsitleda tehnilisi vahendeid, siis tee hoopis valmis äge video  etteantud teemal,!  Mida hoogsam ja naljakam olukord jääb pildile, seda huvitavam. Lase oma kujutlusvõimel lennata ja ole loominguline, pane oma mõtted joonistusse, arvutil kujundatud kollaaži, kleebi paberile või vahvasse videosse ning läkita see meile.  

Parimate töödega osalenud õpilastele on välja pandud põnevad ja hinnalised auhinnad. Iga vanuseklassi parima töö esitaja saab auhinnaks MP3 mängija. Teise ja kolmanda koha võitjatele on auhinnaks raamatupoe kinkekaart.
Parima video esitanud põhikooli või gümnaasiumi grupile on auhinnaks LCD teler, mis jääb klassi või kooli käsutusse, et sealt ühiselt vaadata videoid, õppefilme jms. 

Konkursitööd tuleb saata hiljemalt 24. oktoobriks Tervise Arengu Instituuti, aadressile Hiiu 42, Tallinn 11619, märksõnaga „Söögivahetund“, Reelika Viitamees.

Tahame, et konkurss aitaks väärtustada koolikokkade igapäevast tööd ja nende panust tervislike koolilõunate valmimisel. Konkursi eesmärk on pöörata ka suuremat tähelepanu koolitoidu tervislikkusele ja innustada kooliõpilaste tööde varal koolitoitlustajaid muutma sööklate toit mitmekesisemaks, uudsemaks ning sööklad meeldivamaks paigaks.
Konkursitööd aitavad paremini näha laste toredaid mõtteid ja soovitusi et nendega edaspidi arvestada. Meie laiem eesmärk on tekitada kooliõpilaste ja laiemalt ühiskonna seas positiivset diskussiooni tervisliku koolisöögi teemadel.


Võistluse tehnilised andmed leiate lisast ning veebiaadressil www.terviseinfo.ee .


Julgust osalemisel ja edu konkursil!


Reelika Viitamees
Projektijuht
Tervise Arengu Instituut
Hiiu 42, 11619 TALLINN
Tel: 6593972
Faks: 6593901

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar